Mieszkania nie są już do mieszkania, ale robi się z nich instrument finansowy ( mickpl )

Kategorie Inne

a w 2014 nie chcieli? A w 2016? Zarobki byli małe?

@arsen-zujew: no chcieli i cały czas chcą. Wtedy zarobki były mniejsze to i płacili mniej teraz są większe to i płacą więcej. Wszystko się zgadza.

Ceny najmu obecnie są smiesznie małe – mieszkanie wartości prawie 1mln możesz wynająć za 3k/msc, tym bardziej że nie celuje w najtańszy segment rynku i w kawalerki, tylko 3 pokoje

@arsen-zujew: no ok, to zmienia postać rzeczy – sprzedajesz mieszkanie bo potrzebujesz większego, większe wynajmujesz bo duże mieszkanie dużo kosztuje a spodziewasz się w przyszłości spadków. To ma sens. Wcześniej pisałeś co najmniej jakbyś zamieniał mieszkanie własne na wynajem podobnego co byłoby – moim zdaniem – bez sensu.

No skoro nie ma sensu – pisz na priv, dam namiary, odkupisz mieszkanie ode mnie i będziesz się cieszył a ja będę stratny, skoro jestem taki głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@arsen-zujew: ale po co mam to robić? Bez sensu nie jest sprzedaż mieszkania, bez sensu jest wynajem mieszkania mimo tego że już masz swoje kupione w dobrej cenie. Ale jak już sam powiedziałeś, nie jest to twoja sytuacja, ty zamieniasz małe mieszkanie na duże to zupełnie co innego.

Zresztą musiałbym chyba oszaleć żeby kupić 32-metrowe mieszkanie 🙂